ÖNLEME, KURTARMA, MÜDAHALE
SİMÜLATÖRÜ

Simülasyona dayalı, ilave ve iyileştirmelere elverişli, esnek yapıda kontrol ve izleme yazılımı ile desteklenebilen sistemlerin kurulumunun yapılmasını destekler.
Kritik yerlere dönük eylemlere, saldırılara karşı (simülatör) simülasyon programıdır. Daha saldırı olmadan, kritik binaları, bütün buralarda yapılacak güvenlik çalışmalarının simülasyonunu yapılabilir. Gerçek eğitim, yeterlilikleri geliştirmek için mükemmel bir yoldur, fakat genellikle zaman alıcı ve pahalıdır. Simülatör emniyet ve güvenlik uzmanları için geleneksel eğitime ilişkin tehlikeler , maliyet ve zaman sınırlamaları olmadan gerçekçi bir sanal ortamda olayların oluşturulmasnı sağlar. Geleneksel eğitim yöntemlerinin dışında tüm acil durumları, herhangi bir tehlike ve maliyet olmaksızın zamana bağlı kalmadan gerçek-yaşam senaryoları.

ÜRÜNLERİMİZ


HAKKIMIZDA


Firmamız Türkiye'de etkileşimli 3D teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen simülatörlerin ve sanal eğitim yazılımlarının lider sağlayıcısıdır. Uluslararasi simülatör şirketleri ile işbirliği yapmaktayız.

Hızlı değişen bu sektörde, her simülatör projesi farklıdır ve her bir simülatör kurum için, beceri ve güvenliği artırmak için önemli bir yatırımdır. Tüm süreç boyunca, teslim, satış sonrası ve satın alma, sürecinde müşterinin talepleri dikkate alınarak bir çözüm üretiriz.

İLETİŞİM


Telefon: +90 505 298 96 96

İLETİŞİM FORMU